Kwasy Mediderma

( migdałowy, pirogronowy, azelainowy, glikolowy, mlekowy, salicylowy)

Retises CT (Yellow Peel)

Nowoczesny peeling o wysokim stężeniu czystego retinolu i witaminy C, który działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco. Dedykowany w przypadku skóry suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku i jędrności.

DNA Recovery Peel

Peeling nanotechnologiczny naprawiający uszkodzenia DNA, redukujący stany zapalne, rumień, przebarwienia. Wskazany w przypadku skóry objętej fotostarzeniem oraz jako terapia wspomagająca leczenie melasmy i trądziku.

Melaspeel G

Peeling chemiczny dedykowany dla skór z widocznymi objawami starzenia. Skutecznie likwiduje takie objawy jak utrata jędrności i napięcia skóry, suchość, zmarszczki. Głęboko nawilża, stymuluje skórę do regeneracji.

Ferulac Booster System

To doskonały peeling o niezwykłych właściwościach rozjaśniających, odmładzających, regenerujących i minimalizujących przebarwienia. Rekomendowany w przypadku cery dojrzałej, skóry z przebarwieniami, o nierównym kolorycie, z objawami fotostarzenia i zmarszczkami.

TCA 15% (kwas trójchlorooctowy)

Peeling chemiczny TCA skutecznie zmniejsza głębokość zmarszczek, wspomaga redukcję niedoskonałości skóry w postaci rozszerzonych porów, blizn, przebarwień o różnym podłożu. Regeneruje skórę, wygładza, zwiększa napięcie i elastyczność.