Platforma Laserowa Harmony XL PRO 2

Urządzenie wspomaga leczenie trądziku występującego zarówno na twarzy jak i wybranych partiach ciała tj.; na plecach, ramionach. Wiązka lasera działa na głębsze warstwy skóry, dzięki czemu zapobiega rozsiewaniu zmian zapalnych na pozostałych jej obszarach, reguluje produkcję sebum oraz zmniejsza stany zapalne.

Terapia wykorzystująca głowicę AFT Acne jest całkowice bezpieczna, nie uszkadza sąsiadujących tkanek. Przeprowadzane zabiegi są praktycznie bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego znieczulenia.

Harmony XL Pro

to dostarczona przez Izraelską firmą ALMA Lasers najnowszej generacji platformy laserowa, która jest wybierana przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Platforma Laserowa Harmony XL PRO pozwala na:

  • kompleksowe podejście do pacjenta
  • możliwość łączenia technologii dla maksymalizacji efektów
Skuteczność platformy jest potwierdzona licznymi badaniami na całym świecie oraz posiada 65 wskazań do zabiegów potwierdzonych certyfikatem FDA.

Jak działa głowica AFT ACNE?

Komu rekomendowany jest zabieg?

Efekty

Pierwsze efekty terapii obserwujemy już po jednym zabiegu! Skóra staje się mocniejsza i odporniejsza na powstawanie blizn i przebarwień pozapalnych, a koloryt jej jest wyrównany. Zmiany zapalne ulegają wyciszeniu i zmniejsza się stan zapalny. Zalecamy serię minimum 4 do 8 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.
Przed
Po

*Pacjenci ProSkinClinic w szczególności doceniają niesamowite efekty terapii polegającej na unikalnym połączeniu terapii ablacyjnym laserem frakcyjnym iPixel oraz terapii nieablacyjnym laserem frakcyjnym Emerge w procesie usuwania zmian naczyniowych.

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

Nasze lasery posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US DFA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie!

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu. Znamy i posiadamy w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń, mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.

dr Jakub Sazanów-Lubelskiwww.skin-laser.pl

W ProSkinClinic wszystkie zabiegi wykonywane dzięki zastosowaniu technologii laserowej zawsze poprzedzamy profesjonalną konsultacją oraz próbą laserową. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę, zarówno podczas zabiegu, jak i po jego wykonaniu.

kobieta siedzi na podłodze miniaturka
1

Bezpłatna konsultacja

Aby skorzystać z zabiegu usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień skórnych należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przed-zabiegowej.
2

Próba laserowa

Podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Następnie podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
3

Zabieg

W przypadku braku przeciwwskazań, możemy wykonać zabieg od razu.
darmowa konsultacja

Pamiętaj, że zanim skorzystasz z naszej oferty, odbędziemy z Tobą darmową konsultację specjalistyczną. Co więcej, na początek naszej współpracy przeprowadzimy darmową próbę depilacji laserowej! Dzięki temu będziemy w stanie zweryfikować w jaki sposób Twoja skóra reaguje na depilację laserową, a Ty przekonasz się bezpłatnie o skuteczności oraz bezbolesności naszych zabiegów. Multiaplikacyjna platforma laserowa Harmony Xl Pro to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Umawiając się na darmową konsultację oraz próbę laserową nic nie ryzykujesz!

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

Rejestracja telefoniczna
telefon

81

470 75 75

Rezerwacje online
REZERWACJA
Dostępne formy płatności
gotówka 3

Gotówka

karta

Karta

raty

Raty