Alma harmony baner
Platforma Laserowa Harmony XL PRO 2

Mocne i głębokie blizny, rozstępy oraz zmarszczki są poważnym problemem estetycznym, a tylko w nieliczne w Polsce miejsca są wyposażone w technologię, która pozwala na ich usunięcie.
Rozumiejąc powagę problemu estetycznego, który jest spowodowany mocnymi i głębokimi bliznami, rozstępami oraz zmarszczkami, postanowiliśmy w ProSkinClinic wprowadzić do naszej oferty Multiaplikacyjną Platformę Laserową XL Pro oraz rozbudować ją o ablacyjny laser frakcyjny: iPixel, który jest gwarancją wysokiej efektywności naszych zabiegów.

Harmony XL Pro

to dostarczona przez Izraelską firmą ALMA Lasers najnowszej generacji platformy laserowa, która jest wybierana przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Platforma Laserowa Harmony XL PRO pozwala na:

  • kompleksowe podejście do pacjenta
  • możliwość łączenia technologii dla maksymalizacji efektów

Skuteczność platformy jest potwierdzona licznymi badaniami na całym świecie oraz posiada 65 wskazań do zabiegów potwierdzonych certyfikatem FDA.

Jak działa ablcyjny laser frakcyjny iPixel?

Woda zawarta w naświetlanych tkankach absorbuje emitowaną przez niego energię, co powoduje ablację (odparowanie) maleńkich fragmentów leczonego obszaru z pozostawieniem pomiędzy nimi wysp nieuszkodzonej skóry, będących punktami wyjścia dla gojenia. Powstałe w skórze mikrokanaliki gojąc się powodują proces przebudowy oraz wytwarzanie nowych, lepszych jakościowo włókien kolagenowych. iPixel znacznie skraca czas zabiegu, czym podnosi jego komfort dla pacjenta.

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

fda

Nasze lasery posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US DFA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie!

Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.

dr n. med. Tomasz Hamera www.drhamera.pl

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu. Znamy i posiadamy w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń, mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.

dr Jakub Sazanów-Lubelskiwww.skin-laser.pl

W ProSkinClinic wszystkie zabiegi wykonywane dzięki zastosowaniu technologii laserowej zawsze poprzedzamy profesjonalną konsultacją oraz próbą laserową. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę, zarówno podczas zabiegu, jak i po jego wykonaniu.

kobieta siedzi na podłodze miniaturka
1

Bezpłatna konsultacja

Aby skorzystać z zabiegu usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień skórnych należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przed-zabiegowej.
2

Próba laserowa

Podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Następnie podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
3

Zabieg

W przypadku braku przeciwwskazań, możemy wykonać zabieg od razu.
darmowa konsultacja

Pamiętaj, że zanim skorzystasz z naszej oferty, odbędziemy z Tobą darmową konsultację specjalistyczną. Co więcej, na początek naszej współpracy przeprowadzimy darmową próbę depilacji laserowej! Dzięki temu będziemy w stanie zweryfikować w jaki sposób Twoja skóra reaguje na depilację laserową, a Ty przekonasz się bezpłatnie o skuteczności oraz bezbolesności naszych zabiegów. Multiaplikacyjna platforma laserowa Harmony Xl Pro to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które w połączeniu z głowicami DYE VL oraz ND: YAG pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Umawiając się na darmową konsultację oraz próbę laserową nic nie ryzykujesz!

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty