Harmony XL PRO baner

W ProSkiniClinic jako nieliczni zajmujemy się usuwaniem wszelkich zmian naczyniowych, również tych głębokich (zarówno na twarzy jak i na ciele).

Naczyniaki, przebarwienia, plamy starcze, naczyniaki rubinowe, naczyniaki płaskie, rumień, trądzik różowaty, po słoneczne zmiany na skórze oraz inne zmiany naczyniowe i pigmentacyjne powodują, że nasza skóra wygląda nieestetycznie oraz sprawia wrażenie chorej. Zaniedbanie takich zmian skórnych powoduje, że problem się nasila oraz staje się coraz bardziej uciążliwy, ponieważ zmiany naczyniowe oraz pigmentacyjne samoistnie nigdy nie znikną. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest podjęcie odpowiedniej terapii.

Alma Harmony

Skuteczność platformy jest potwierdzona licznymi badaniami na całym świecie oraz posiada 65 wskazań do zabiegów potwierdzonych certyfikatem FDA.

głowica DYE-VL miniatura

Głowica DYE-VL

Czym jest głowica DYE-VL? Głowica DYE-VL jest stosowanym przez ProSkinClinic urządzeniem, o które w celu osiągnięcia najwyższej skuteczności oraz precyzyjności rozbudowujemy multiaplikacyjną platformę laserową Harmony XL Pro. DYE-VL to najnowocześniejszy aparat do bezpiecznego i precyzyjnego laserowego usuwania popularnych defektów skóry takich jak przebarwienia, rumień, trądzik różowaty, plamy soczewicowate posłoneczne oraz do zamykania naczynek i fotoodmładzania. DYE-VL pozwala na uzyskanie zaskakująco szybkich oraz widocznych efektów, a to wszystko dzięki zastosowaniu opatentowanej przez firmę Alma technologii laserowej.

Głowica DYE-VL posiada wbudowane trzy filtry, które selekcjonują światło działające na defekty skórne podczas wykonywania zabiegu. Skóra pacjenta jest dodatkowo stymulowana do produkcji kolagenu, który odpowiada za jej jędrność, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo efekt liftingu i widocznego odmłodzenia. Podczas zabiegu zostaje aplikowany wysokiej energii impuls światła przy jednoczesnym krótszym, a tym samym bezpiecznym dla pacjenta czasie ekspozycji. Jest to aktualnie jedyne urządzenie na świecie, które posiada tak wyspecjalizowaną wiązkę światła. Ciągły ruch głowicy zapewnia dynamiczne naświetlenie skóry, umożliwiając wykonanie zabiegu szybko i bezboleśnie. Dla uzyskania maksymalnego efektu rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów.

Komu rekomendujemy zabiegi z zastosowaniem głowicy DYE-VL

Zabieg polecany jest szczególnie w celu likwidacji przebarwień, leczeniu trądziku różowatego i rumienia, a także zamykania drobnych naczyń krwionośnych oraz poprawy elastyczności i usunięcia objawów foto-starzenia skóry. Wskazaniem do zabiegu głowicą DYE-VL jest również szara, ziemista cera, utrata kolorytu skóry, widoczne oznaki zmęczenia i wiotczenie skóry.

twarz kobiety
Głowica ND: YAG

Głowica ND: YAG

ND: YAG to superprecyzyjny aparat, który jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku, pozwala na usuwanie głębokich zmian skórnych, zarówno na twarzy, jak i na ciele. Głowica ND: YAG jest okrzyknięta światową nowością technologiczną, która pozwala na pomaganiu w zwalczaniu zmian skórnych, które dotychczas były postrzegane jako takie, których zwalczyć się nie da lub jest to niemalże niemożliwe. Laser ten daje świetne rezultaty w zamykaniu większych teleangiektazji (o średnicy do 3 mm) na tułowiu i kończynach dolnych.

Głowicę ND: YAG charakteryzuje homogeniczny rozkład impulsu na soczewce, co zmniejsza odczucie ciepła i niweluje ból odczuwany w trakcie zabiegu. Jest ona wyposażona również w pełni niezależny system kontaktowego chłodzenia, który zwiększa komfort samego zabiegu, chroniąc naskórek przed oparzeniem. Dzięki zastosowaniu plamki prowadzącej specjalista wykonujący zabieg precyzyjnie nakierowuje światło lasera na rozszerzone naczynie, chroniąc tym okoliczne tkanki. Dla uzyskania maksymalnego efektu rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów

Komu rekomendujemy zabiegi z zastosowaniem głowicy ND: YAG?

Zabieg polecany jest szczególnie w celu zamykania naczyń głębokich, głównie na tułowiu i nogach.

Jak skuteczne są zabiegi wykonywane multiaplikacyjną platformą laserową Harmony XL Pro z zastosowaniem głowic DYE-VL oraz ND: YAG?


Zabiegi usuwania przebarwień i zamykania naczynek wykonywane mutiaplikacyjną platformą laserową Harmony XL Pro z zastosowaniem głowic DYE-VL oraz ND: YAG cechuje szczególna skuteczność. Dzięki zastosowaniu wyżej opisanej technologii, w ProSkinClinc jako nieliczni usuwamy wszelkie zmiany naczyniowe, również głębokie (zarówno na twarzy, jak i na ciele)

Efekty: DYE-VL

zabieg DYE-VL za uchem przed zabieg DYE-VL za uchem po
zabieg DYE-VL udo przed zabieg DYE-VL udo po
zabieg DYE-VL nos przed zabieg DYE-VL nos po

Efekty: ND: YAG

zabieg ND: YAG dłoń przed zabieg ND: YAG dłoń po
zabieg ND: YAG dłoń przed 2 zabieg ND: YAG dłoń po 2
czoło przed czoło po

Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.

dr n. med. Tomasz Hamera www.drhamera.pl

Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu. Znamy i posiadamy w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń, mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.

dr Jakub Sazanów-Lubelskiwww.skin-laser.pl

W ProSkinClinic wszystkie zabiegi wykonywane dzięki zastosowaniu technologii laserowej zawsze poprzedzamy profesjonalną konsultacją oraz próbą laserową. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę, zarówno podczas zabiegu, jak i po jego wykonaniu.

kobieta siedzi na podłodze miniaturka
1

Bezpłatna konsultacja

Aby skorzystać z zabiegu usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień skórnych należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przed-zabiegowej.
2

Próba laserowa

Podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Następnie podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
3

Zabieg

W przypadku braku przeciwwskazań, możemy wykonać zabieg od razu.

Umów się na darmową konsultację przed-zabiegową i bezpłatną próbę depilacji laserowej!

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty