kosmetyka baner

Kosmetyka

Różnorodność zabiegów na twarz, jakie wykonujemy w ProSkinClinic jest gwarancją znalezienia idealnego zabiegu do potrzeb każdego typu skóry bez względu na wiek. Umawiając się na konsultację ze specjalistą będziesz mieć pewność, że zapewniasz skórze pielęgnację na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz oczyścić skórę, zalecamy peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne bądź kwasy medyczne. Coraz częściej stosuje się jednak techniki łączone. Przy usunięciu przebarwień pomocna będzie mezoterapia lub mikrodermabrazja. Z kolei do odmłodzenia skóry twarzy oferujemy zabiegi anti-aging, wykorzystujące technologię liftingu. Oferujemy coraz szerszą gamę profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii profesjonalnej opartych na renomowanych produktach światowych producentów. Z naszą pomocą zadbasz o swoją skórę w najlepszym stopniu. Celem zabiegów pielęgnacyjnych jest głębokie oczyszczenie, wyrównanie kolorytu, usunięcie zmarszczek i poprawa sprężystości skóry.

Kiedy warto pomyśleć o zabiegach pielęgnacyjnych?

zabiegi pielęgnacyjne

Linia zabiegów pielęgnacyjnych to propozycja nieinwazyjnych procedur kosmetologicznych i szeroki wachlarz możliwości, których rodzaj jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdej osoby. O gabinetowej pielęgnacji warto pomyśleć zawsze, gdy na naszej twarzy/ciele pojawiają się drobne niedoskonałości, obserwujemy zaburzenie kolorytu, „zmęczenie skóry” czy pojawienie się drobnych zmarszczek. Linia zabiegowa dedykowana jest niezależnie od płci oraz wieku – mogą być one stosowane u kobiet, jak również u mężczyzn. W zależności od pory roku skóra potrzebuje odmiennej pielęgnacji i specjalnej ochrony, dlatego też, gdy traci swój naturalny blask, koloryt i przestaje być jędrna warto pomyśleć o zabiegach pielęgnacyjnych.

Kawitacja ultradźwiękowa twarzy

Kawitacja ultradźwiękowa to inaczej peeling kawitacyjny, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. Zabieg ten różni się od innych peelingów, ponieważ bazuje na falach ultradźwiękowych. Dostają się one do wnętrza skóry i tam ją oczyszczają, to dlatego kawitacja jest tak skuteczna i dobroczynna. Pierwsze efekty widoczne są już po jednorazowej kuracji, jednak dla lepszych i długotrwałych zmian nasza klinika zaleca wykonanie serii zabiegów. O ilości zabiegów  i odstępach między każdym następnym, decydują specjaliści ProSkinClinic po wnikliwej rozmowie z pacjentem.

Kawitacja ultradźwiękowa twarzy
Efekty peelingu kawitacyjnego

Efekty peelingu kawitacyjnego

 • rozjaśnienie przebarwień
 • likwidacja blizn
 • usunięcie martwych komórek naskórka
 • złagodzenie trądziku i innych niedoskonałości skóry
 • skutecznie oczyszczona skóra
 • nawilżona cera
 • ujędrniona skóra
 • poprawione ukrwienie i przyśpieszone mikrokrążenie
 • stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny

Peeling kawitacyjny dedykowany jest osobom walczącym z trądzikiem, posiadającym tłustą lub mieszaną cerę. Kawitacja ultradźwiękowa doskonale eliminuje zaskórniki i rozszerzone pory.

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest najpopularniejszą metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka, za pomocą urządzenia, które wykorzystuje siłę tarcia i podciśnienia. Podczas zabiegu do skóry pacjenta zbliżana jest specjalna głowica, która posiada kryształki diamentu. Dzięki regulacji podciśnienia możliwe jest kontrolowanie głębokości złuszczania. Dzięki temu mikrodermabrazję można także wykonać u osób ze skórą wrażliwą.

Efekty mikrodermabrazji

 • dotleniona i odżywiona skóra
 • większa wchłanialność składników aktywnych z kosmetyków,
 • poprawa kolorytu i elastyczności skóry,
 • zmniejszenie widoczności płytkich zmarszczek,
 • zmniejszenie widoczności przebarwień i blizn,
 • oczyszczenie i odblokowanie porów,
 • usunięcie zaskórników i redukcja objawów trądziku,
 • pobudzenie skóry do produkcji kolagenu,
 • poprawienie ukrwienia skóry
Efekty mikrodermabrazji
Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest peelingiem, który pobudza procesy regeneracji skóry wpływając na proces syntezy kolagenu. Umożliwia ona lepszą penetrację aplikowanych w kolejnym etapie zabiegu substancji czynnych, dlatego kosmetolodzy ProSkinClinic dość często traktują ją jako dodatek do wielu innych zabiegów pielęgnacji skóry. Tym sposobem pacjenci naszej kliniki zyskują gładką, jędrną i zdrową skórę. Dla efektu odświeżenia skóry wystarczy nawet jeden zabieg, natomiast w celu likwidacji problemów skórnych zaleca się wykonanie serii 3-10 zabiegów. Każdy pacjent, który pragnie poprawić kondycję i wygląd swojej skóry powinien skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji i cieszyć się piękną oraz gładką skórą.

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty