laser frakcyjny Emerge

Usuwanie zmarszczek, rozstępów i blizn - Lublin

Rozstępy, blizny oraz zmarszczki są jednym z najczęstszych problemów estetycznych, z którymi trafiają do nas pacjenci. W widoczny sposób zmieniają one nasz wygląd. Blizny i rozstępy pozostawiają po sobie trwałe i trudne do usunięcia, nieestetyczne ślady. Dzięki zabiegom z zakresu kosmetologii i nieustannie rozwijającym się technologiom współcześnie o wiele łatwiej jest walczyć z niedoskonałościami oraz nieuchronnym procesem starzenia skóry. Usuwanie zmarszczek, rozstępów oraz blizn przy pomocy lasera to sposób na gładką, jędrną i piękną skórę. Zabiegi przeprowadzane są przy pomocy lasera frakcyjnego Emerge™ amerykańskiej firmy Palomar.

Czym jest laser frakcyjny Emerge™?

laser frakcyjny Emerge

Emerge™ to nieablacyjny laser frakcyjny wyprodukowany przez amerykańską firmę Palomar, światowego lidera najbardziej innowacyjnych technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane nieablacyjnym laserem frakcyjnym, należą do najczęściej wykonywanych procedur laserowych w gabinetach Medycyny i Dermatologii Estetycznej. Słowo „Frakcyjny” oznacza, że oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi.

Jak działa laser frakcyjny Emerge™?

Działanie lasera Emerge™ powoduje głęboką regenerację skóry. Laser ten wykonuje resurfacing (odmładzanie skóry), stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka oraz skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra pozbawiona głębokich bruzd i zmarszczek. Słowo „Frakcyjny” oznacza, że oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewnej jej części w postaci punktów (“kropek”). Pomiędzy tymi punktami znajduje się część zdrowej nienaświetlonej tkanki, co umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Dzięki temu uzyskujemy ujędrnienie i napięcie skóry, poprzez jej odbudowę oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Słowo „Nieablacyjny” oznacza natomiast, ze wiązka laserowa działa na zasadzie uszkodzenia  i pobudzenia odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji, a czas regeneracji jest bardzo krótki.

jak działa laser frakcyjny Emerge

Laser frakcyjny Emerge™ w mediach

Emerge™ jest marką znaną z mediów. Zarówno tych ogólnopolskich
jak i międzynarodowych. O stosowanej przez nas technologii
piszą między innymi najbardziej znane czasopisma:

czasopisma o stosowanej przez nas technologii

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjny Emerge™

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjny Emerge
  • Odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
  • Redukcję zmarszczek oraz wszelkich widocznych zmiany skórnych spowodowanych starzeniem
  • Usunięcie zmian pigmentowych
  • Poprawę jędrności skóry
  • Redukcję blizn i rozstępów
  • Zmniejszenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych
  • Poprawę nierównej tekstury skóry
  • Usuwanie blizny potrądzikowych

Jak skuteczne są zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym Emerge™?

Zabiegi laserem frakcyjnym Emerge™ charakteryzują się wysoką skutecznością. Pomimo faktu, że stuprocentowe usunięcie rozstępów czy blizn jest praktycznie niemożliwe, to znacznie poprawia się ich wygląd a leczony defekt skóry po zakończonej kuracji jest niemal niezauważalny.

Urządzenie Emerge™ pozwala natomiast uzyskać niesamowite efekty w usuwaniu zmarszczek.

Pierwsze efekty po zabiegu laserem frakcyjnym widać już na drugi dzień.

Najlepsze rezultaty zauważamy po upływie 2-3 tygodni, natomiast produkcja kolagenu zachodzi jeszcze przez okres 6 miesięcy od wykonania zabiegu.

skuteczność zabiegu Emerge

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Emerge

Zabiegi w ProSkinClinic zawsze poprzedza konsultacja kosmetologiczna, wykluczająca wszelkie przeciwwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu wykonywana jest dokumentacja zdjęciowa i dobierane są odpowiednie parametry. Zabieg Emerge™ nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry pacjenta przykładana jest głowica. Po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. Zwykle zabieg nie trwa dłużej niż godzinę.

Jak często są powtarzane zabiegi?

Ilość zabiegów zależy od kondycji skóry. Niekiedy wystarczy nawet jeden zabieg. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 3-10 zabiegów. W przypadku odmładzania skóry jest to 3-6 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Przy redukcji blizn, rozstępów i przebarwień 5-10 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych.

powtarzanie

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty