motus AX baner

Depilacja laserem MOTUS AX DEKA

urządzenie do depilacji laserowej miniatura
Laser MOTUS AX DEKA został wyprodukowany przez absolutny numer 1 w Europie – firmę DEKA.

Laser Motus AX Deka jest laserem aleksandrytowym o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie. W praktyce, jest laserem, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do epilacji wychwytuje chromofor melaniny.  Powoduje to, że laser staje się optymalnym rozwiązaniem do depilacji włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w najmniejszych stężeniach.

Dodatkowo technologia lasera do epilacji wykorzystuje formułę Moveo. System opiera się na płynnych szybkich ruchach głowicy po skórze Pacjenta, Praca w trybie Moveo powoduje stopniowe nagrzewanie skóry i znajdujących się w niej mieszków włosowych co ostatecznie prowadzi do ich termicznej destrukcji.

Głowica posiada końcówkę o rozmiarze 20 mm wyposażoną w szafirową płytkę, która odpowiada za chłodzenie skóry podczas zabiegu. Szafirowa końcówka jest podczas zabiegu schładzana do temperatury 15 stopni Celsjusza, co jest bezpośrednią przyczyną komfortowego zabiegu

Jak zwiększyć skuteczność i zmniejszyć dyskomfort w trakcie depilacji laserowej, zachowując jej wszystkie zalety?

Podstawową zaletą depilacji laserowej jest utrzymywanie się efektu do końca życia. Wystarczy kilka zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba martwić się o zbędne owłosienie. Jednak strach przed bólem potrafi zniechęcić. Dużym przeciwwskazaniem może być też opalona skóra czy jasne, cienkie włoski. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji, poszukiwaliśmy odpowiedniego rozwiązania. Takiego, które zapewnia bezpieczeństwo i trwały efekt każdemu pacjentowi. Udało nam się je znaleźć i jako pierwsi w Lublinie możemy przedstawić urządzenie, które zapewnia trwałe usuwanie owłosienia i usuwa nawet najjaśniejsze i najcieńsze włoski.

Zobacz film promujący DEKA MOTUS AX

Ile zabiegów urządzeniem Motus potrzeba aby uzyskać trwały efekt ?

Większość osób potrzebuje 4-6 zabiegów, wykonywanych w 6-8 tygodniowych odstępach. Należy jednak pamiętać, że ostateczna liczba potrzebnych zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji.

Z czego wynika bezbolesność zabiegów wykonywanych urządzeniem MOTUS AX DEKA?

Specjalna szafirowa końcówka schładzana jest do 15 stopni Celsjusza oraz specjalna technika szybkich, precyzyjnych ruchów głowicą pozwala na wykonanie zabiegu bezboleśnie nawet u osób z obniżonym progiem bólowym.

zabieg depilacji laserowej
zabieg depilacji laserowej
Większość osób potrzebuje 4-6 zabiegów, wykonywanych w 6-8 tygodniowych odstępach. Należy jednak pamiętać, że ostateczna liczba potrzebnych zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji.

Z czego wynika bezbolesność zabiegów wykonywanych urządzeniem MOTUS AX DEKA?

Specjalna szafirowa końcówka schładzana jest do 15 stopni Celsjusza oraz specjalna technika szybkich, precyzyjnych ruchów głowicą pozwala na wykonanie zabiegu bezboleśnie nawet u osób z obniżonym progiem bólowym.

Kto może skorzystać z depilacji laserowej urządzeniem MOTUS AX DEKA?

Każdy: kobiety, mężczyźni, niezależnie od karnacji, koloru włosów czy części ciała, która wymaga depilacji. MOTUS AX DEKA radzi sobie nawet z cienkimi włosami blond czy siwymi. Nawet jeśli depilacja laserowa innym urządzeniem nie powiodła się, MOTUS AX DEKA bezboleśnie usunie zbędne włoski.

depilacja laserowa okolice ucha przed depilacja laserowa okolice ucha po
depilacja laserowa pachy przed depilacja laserowa pachy po
depilacja laserowa brzucha przed depilacja laserowa brzucha po

W mojej klinice od lat korzystam z lasera aleksandrytowego, ponieważ, wedle mojego doświadczenia, uważam go za najskuteczniejsze urządzenie do usuwania włosków, w szczególności gdy usuwam jasne włosy. Żaden inny system czy długość fal nie daje tak dobrych rezultatów dla mnie i dla moich pacjentów. Nie przeczę, że w przeszłości inne systemy były prostsze czy tańsze, ale kosztem rezultatu. Odkąd DEKA przedstawiło technologię Moveo, a później MOTUS AX, znalazłam idealne rozwiązanie dla moje kliniki. MOTUS AX DEKA spełnia wszystkie moje wymagania: zadziwiająco prosta metoda do nauczenia się i wykorzystania, niesamowite rezultaty przewyższające wszystko, co było wcześniej bez problemów dla ciemniejszych karnacji czy jasnych włosów, brak dyskomfortu czy uwag pacjentów dzięki absolutnie bezbolesnej procedurze bez skutków ubocznych.”

Profesor Nicola Zerbinati, Katedra Dermatologii University of Insubria - Varese, Włochy

This is custom heading element

gładkie nogi miniatura
1

Bezpłatna konsultacja

Aby skorzystać z zabiegu laseroterapii należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przed-zabiegowej.
2

Próba laserowa

Podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Następnie podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
3

Zabieg

W przypadku braku przeciwwskazań, możemy wykonać zabieg od razu.
darmowa konsultacja

Pamiętaj, że zanim skorzystasz z naszej oferty, odbędziemy z Tobą darmową konsultację specjalistyczną. Co więcej, na początek naszej współpracy przeprowadzimy darmową próbę depilacji laserowej! Dzięki temu będziemy w stanie zweryfikować w jaki sposób Twoja skóra reaguje na depilację laserową, a Ty przekonasz się bezpłatnie o skuteczności oraz bezbolesności naszych zabiegów. Laser MOTUS AX DEKA został wyprodukowany przez absolutny numer 1 w Europie – firmę DEKA. Unikalne połączenie lasera aleksandrytowego z wbudowanym mechanizmem chłodzącym daje zwiększony komfort pacjenta z takim samym albo lepszym efektem, porównując do klasycznych laserów do depilacji. Umawiając się na darmową konsultację oraz próbę laserową nic nie ryzykujesz!

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty