O Proskinclinic

proskinclinic logo

ProSkinClinic to nowoczesna klinika depilacji laserowej
i kosmetologii profesjonalnej

Klinika powstała w wyniku naszego głębokiego przekonania o wysokiej skuteczności nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych. Zabiegów, których celem jest zwiększanie atrakcyjności  fizycznej ciała ludzkiego i równoczesny rozwój piękna na wszystkich poziomach życia. Naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań z zakresu depilacji laserowej oraz kosmetologii profesjonalnej realizujemy dzięki:

Światowej klasy urządzeniom medycznym, których używamy do wykonywania zabiegów.

W swojej ofercie posiadamy urządzania pozwalające na w 100% bezbolesne usuwanie zbędnego owłosienia, likwidujące zmarszczki, liftingujące skórę i poprawiające jej wygląd.

urządzenie medyczne soprano tło mini
urządzenie medyczne soprano mini
kosmetolog wykonujący zabieg

Starannie dobranej kadrze przeszkolonych kosmetologów.

ProSkinClinic tworzą ludzie o wspólnej filozofii pracy i życia, budujący każdego dnia ciepłą atmosferę, do której klienci pragną powracać. Nasi eksperci na bieżąco śledzą najnowsze trendy kosmetologiczne tak, aby mieć pewność co do faktu, że korzystamy z najwyższej jakości rozwiań technologicznych. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, kongresach oraz sympozjach, by stale podnosić swoje kwalifikacje.

Wizyta w ProSkinClinic oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy z zakresu medycyny i kosmetologii w atmosferze relaksu i luksusu. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, piękne wnętrza i obsługę na najwyższym poziomie. Naszą ofertę dopasowaliśmy tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów.

Każda wizyta w naszej klinice rozpoczyna się od konsultacji kosmetologicznej i diagnostyki skóry. Na podstawie tych wiadomości specjalista kosmetolog przedstawia zalecenia dotyczące leczenia, pielęgnacji oraz specjalistycznych zabiegów.

wizyta w klinice

ProSkinClinic mieści się w eleganckiej kamienicy
przy ul. Niecałej 3 w Lublinie.

Zapraszamy!

budynek ProSkinClinic

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty