pielęgnacja skóry 3 w 1 GeneO

Zabiegi pielęgnacji skóry są skierowane do pacjentów, którym zależy na natychmiastowej poprawie wyglądu skóry.
Po zabiegu pielęgnacji skóra jest mocno wygładzona, dotleniona, jedwabista oraz ma poprawiony koloryt.
Zabieg pielęgnacji skóry jest tzw. zabiegiem bankietowym, czyli takim, po którym nie występuje okres rekonwalescencji.
Od razu po wykonaniu zabiegu pacjent może wrócić do codziennych czynności, a nałożony na skórę makijaż wygląda rewelacyjnie.

Na czym polega pielęgnacja skóry GeneO™ 3w1?

dotlenienie

Dotlenienie
Połączenie kapsułki stworzonej z wodo- rowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powino- wactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Złuszczenie

Złuszczenie
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

Wchłanianie

Wchłanianie
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

Urządzenie GeneO™ to przełomowa technologia MicroBubble Technology, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

 1. Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
 2. Wchłanianie składników rewitalizujących skórę
 3. Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

Pielęgnacja skóry Geneo™ już przy pierwszym zabiegu pozwala na osiągnięcie trzech efektów pielęgnacyjnych jednocześnie. W tym samym czasie naturalnie i głęboko dotlenia skórę, złuszcza zrogowaciały naskórek oraz tworzy dla skóry idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu). W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła. Naśladując ich dobroczynne działanie, Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze.

Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, która polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włoskowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. Geneo™ jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

Metoda ta zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy. Zastosowanie najwyższej jakości składników użytych w innowacyjnych formułach zabiegowych gwarantuje uzyskanie pożądanych efektów pielęgnacyjnych.

Urządzenie GeneO™

Wybierz między dwiema wersjami zabiegu GeneO™ : NeoRevive® i NeoBright®

W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, zabieg występuje w dwóch wersjach: NeoRevive® i NeoBright®. Przed rozpoczęciem zabiegu należy wybrać odpowiednią wersję dla Twojej skóry, w czym pomoże Ci przeszkolony w zakresie stosowania GeneO™ kosmetolog ProSkinClinic.  Jeżeli borykasz się ze zmianami pigmentowymi (ciemne plamy) lub ciemną skórą, najprawdopodobniej NeoBright® będzie dla Ciebie właściwą wersją zabiegu. Jeżeli chcesz poprawić ogólny wygląd skóry i zmniejszyć pory, lepszy będzie preparat NeoRevive® lub kombinacja obu.

Wersje zabiegu GeneO™: NeoRevive® i NeoBright®

Zabieg NeoRevive®

Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia.

NeoRevive®

Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez firmę Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive®, które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą GeneO™ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

Zabieg NeoRevive® przed i po
Zabieg NeoRevive® przed i po

Zabieg NeoBright®

Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.

NeoBright®

NeoBright® to doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Zabieg NeoBright® przed i po
Zabieg NeoBright® przed i po

Cosmopolitan Prix de Beauté

Zabieg pielęgnacji skóry GeneO™ został wyróżniony najlepszym zabiegiem w kategorii „Zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny” przez jury konkursu Prix de Beauté 2014 magazynu Cosmopolitan. Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté

Jak często są powtarzane zabiegi?

powtarzanie

Planowanie zabiegów GeneO™ raz w miesiącu stanowi doskonały długofalowy program terapii przeciwdziałającej starzeniu się skóry. Najlepszy indywidualny harmonogram zabiegów dobierze specjalista w dziedzinie pielęgnacji skóry. Wybór preparatu zależy od typu i stanu skóry. Twój kosmetolog zaleci najlepszy dla Ciebie żel. W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe. Dzięki autorskiej procedurze zabiegowej Geneo™ zapewnia jednoczesną pielęgnację dwóch obszarów – przy każdym zabiegu na twarz, kosmetolodzy ProSkinClinic wykonują również zabieg na dłonie.

Zalety zabiegów pielęgnacji skóry GeneO™ 3w1

 • Metoda „3 w 1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry
 • Natychmiastowy, widoczny gołym okiem efekt
 • Krótki czas trwania zabiegu, błyskawiczne działanie
 • Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych
 • Naturalne dotlenienie skóry
 • Odpowiedni dla każdego typu karnacji, skóry i wszystkich obszarów twarzy
 • Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym, sterylnym elementom
 • Brak okresu rekonwalescencji – od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności
Zalety zabiegów GeneO™ 3w1

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty