soprano-ice-platinum

Soprano Ice Platinum™ - zabieg depilacji laserowej

Usuwanie zbędnego owłosienia to ważny element pielęgnacji skóry. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą i zarazem najbezpieczniejszą metodą usuwania owłosienia z wybranych okolic ciała lub twarzy. Jej podstawową zaletą jest to, że w porównaniu do tradycyjnych sposobów usuwania owłosienia jest to metoda trwałego usuwania włosków ze wszystkich części ciała. Korzystanie z maszynek, wosku, czy depilatora elektrycznego bardzo często powoduje podrażnienia, czy wrastanie włosków w skórę, co wygląda bardzo nieestetycznie. Ponadto włosy odrastają w szybkim tempie. Zabiegi depilacji laserowej to sposób, aby uniknąć wszelkich problemów związanych ze zbędnych owłosieniem.

kobieta z gładkimi nogami 2

Każdemu, kto poddawał się zabiegom depilacji laserowej kojarzy się ona z bólem. Bólem, który towarzyszy pacjentowi podczas wykonywania zabiegu. Z tego właśnie powodu, osoby mniej odporne na ból często rezygnują z zabiegów trwałej depilacji laserowej. W naszej klinice ProSkinClinic chcieliśmy wykonywać depilację w taki sposób, aby zapewnić pacjentowi jak największy komfort oraz poziom intymności. Bezpieczeństwo, bezbolesność zabiegu oraz najwyższą skuteczność. I udało nam się znaleźć wyjątkowe rozwiązanie technologiczne, które pozwala nam realizować naszą misję. Jako pierwsi w Lublinie i jak dotąd jedyni wprowadziliśmy usługę bezbolesnej oraz wysoce skutecznej depilacji laserowej:

Trwała depilacja laserowa Soprano Ice Platinum™

Laser Soprano Ice Platinum™ jest innowacyjnym urządzeniem do depilacji (wprowadzonym na rynek w 2016 roku), wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. To przełomowe rozwiązanie, pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. W zależności od fototypu skóry oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny, w 100 % bezbolesny*, a po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Łączy opatentowane, zaawansowane technologie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone badaniami klinicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem dotyczącym laseru Soprano Ice Platinum™ opracowanym przez producenta technologii – firmę Alma

wideo soprano ice

Dlaczego depilacja laserowa technologią Soprano Ice Platinum™ jest tak skuteczna?

icon rgb

Wyjątkowa skuteczność depilacji laserowej urządzeniem Soprano Ice Platinum™ została osiągnięta dzięki zastosowaniu unikalnej technologii polegającej na jednoczesnym zastosowaniu emisji 3 długości fal (755 NM, 810 NM, 1064 NM) w trakcie jednego impulsu. Połączenie w jednej głowicy 3 rodzajów wiązki laserowej, tj. aleksandrytowej, diodowej i Nd:YAG pozwala w łatwy i dogodny sposób docierać na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi.

Dlaczego depilacja laserowa technologią Soprano Ice Platinum™ jest bezbolesna?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, zastosowane w urządzeniu Soprano Ice Platinum™ pozwalają nie tylko na osiągnięcie wyjątkowej skuteczności zabiegu, ale również na to, aby zabieg był w 100 % bezbolesny. Bezbolesność depilacji jest osiągana dzięki zastosowaniu technologii SHR™ oraz ICE™.

icon rsn

SHR™ jest unikalną metodą ogrzewania, która skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki. W badaniach porównujących SHR™ z innymi technologiami depilacji laserowej stwierdzono, że SHR™ wywołuje znacznie mniej bólu, jest bardziej skuteczna i nie powoduje skutków ubocznych nawet w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji.

icon ice

ICE™ to specjalna zimna końcówka wykonana z szafiru, która chłodząc skórę powoduje, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodu. W odróżnieniu od innych urządzeń do depilacji laserowej, połączenie technologii ICE™ z technologią SHR™ redukuje ból towarzyszący zabiegowi niemal do zera.

To nie wszystko!

Soprano ICE Platinum™ idealnie sprawdza się w przypadku włosów szczególnie jasnych i cienkich, do usuwania zbędnego owłosienia z twarzy i wszystkich partii ciala. Ta metoda polecana jest do wszystkich fototypów skóry. Soprano ICE Platinum™ to najbezpieczniejszy i najbardziej kompleksowy zabieg dostępny obecnie na rynku. Dodatkowymi rozwiązaniami technologicznymi, które mają na celu zwiększenie komfortu pacjenta podczas depilacji oraz skrócenie czasu zabiegu są:

powtarzanie

In-Motion™ – metoda wykonywania zabiegu, polegająca na ciągłym ruchu głowicy na pełnym obszarze zabiegowym, co wpływa zdecydowanie na komfort pacjenta.

icon speed

SPEED™ (większe okienko zabiegowe) – wpływa na skrócenie czasu zabiegu, nawet przy dużych powierzchniach.

fda

Nasze lasery posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pozbywamy się 30% włosków w fazie wzrostu, każdy następny zabieg osłabia włos, zmienia strukturę i wydłuża czas wzrostu włosa, aż do całkowitego wypadnięcia.

depilacja laserowa klatka piersiowa przed depilacja laserowa klatka piersiowa po

Zalety depilacji laserowej:

  • trwałe usunięcie owłosienia po wykonaniu serii 4-8 zabiegów
  • pozbycie się uporczywych włosków na ciele w praktycznie bezbolesny sposób
  • brak problemu wrastających włosków po depilacji
  • gładka i delikatna w dotyku skóra ciała.
Prof. dr. Uwe Paasch

“Urządzenie do depilacji laserowej Soprano ICE Platinum™ pozwala na osiągnięcie  wyższej skuteczności i dokładności w usuwaniu owłosienia od wszelkich innych znanych mi dotyczas rozwiązań technologicznych. Połączenie trzech najbardziej skutecznych długości fali jest prawdziwym przełomem w branży depilacji laserowej.”

Prof. dr. Uwe Paasch
Uniwerystet w Lipsku, Niemcy

Doktor nauk medycznych, Martin Brown

“Wierzę, że Soprano ICE Platinum™ jest największą innowacją w branży depilacji laserowej dokonaną w ciągu ostatnich 10 lat. Teraz jesteśmy w stanie leczyć wszystkie rodzaje skóry w sposób bezpieczny, z mniejszym bólem i bez uszczerbku dla skuteczności.”

Doktor nauk medycznych, Martin Brown
Vancouver Laser Center, Vancouver, BC, Canada

zadowolona kobieta
  1. Aby skorzystać z zabiegu depilacji laserowej należy skontaktować się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji przedzabiegowej.
  2. Podczas konsultacji przeprowadzany jest wywiad oraz próba laserowa. Następnie podejmowana jest decyzja o kwalifikacji do zabiegu.
  3. W przypadku braku przeciwskazań, wykonamy zabieg depilacji laserowej.

Możesz skorzystać z naszej oferty depilacji laserowej Soprano ICE Platinum™ umawiając się z nami na pojedynczy zabieg lub zamawiając u nas całą serię zabiegów. Należy jednak pamiętać, że 100 % efektu możemy uzyskać po wykonaniu serii (z reguły mniej niż 8) zabiegów depilacji laserowej. Z uwagi na fakt, że przy żadnym leczeniu medycznym nie można dokładnie przewidzieć jak dobry będzie jego efekt dla konkretnego pacjenta, postanowiliśmy wprowadzić ofertę nielimitowaną na depilację laserową. Dzięki opcji nielimitowanej depilacji pacjent nie jest narażony na nieprzejrzyste koszty. Jako, że głęboko wierzymy w skuteczność naszych zabiegów, godzimy się na to, aby całe ryzyko finansowe leżało po naszej stronie. Korzystając z oferty nielimitowanej pacjent nie musi się martwić o to, ile jeszcze zabiegów będzie musiał finansować z własnej kieszeni. Większości pacjentów wystarcza maks. 8 zabiegów by cieszyć się gładką skórą. Tymczasem korzystając z oferty nielimitowanej, możesz do nas przychodzić nawet 11 razy!

soprano ice platinium
darmowa konsultacja

Pamiętaj, że zanim skorzystasz z naszej oferty, odbędziemy z Tobą darmową konsultację specjalistyczną. Co więcej, na początek naszej współpracy przeprowadzimy darmową próbę depilacji laserowej! Dzięki temu będziemy w stanie zweryfikować w jaki sposób Twoja skóra reaguje na depilację laserową, a Ty przekonasz się bezpłatnie o skuteczności oraz bezbolesności naszych zabiegów. Soprano Ice Platinum to obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie laser. Jako pierwszy i jedyny posiada tak skuteczne połączenie trzech wiązek fal laserowych! Dostępne urządzenia na rynku takie jak Light Sheer czy Palomar Vectus nie oferują takiego rozwiązania. Umawiając się na darmową konsultację oraz próbę depilacji laserowej nic nie ryzykujesz.

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

gotówka 3
karta
raty