soprano xl

Wraz z upływem lat zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny w skórze co skutkuje pojawieniem się zmarszczek, zwiotczeniem skóry czy utratą jej elastyczności. Skóra staje się mało napięta, podatna na siły grawitacji – traci swój młodzieńczy wygląd.
Nie musisz się jednak tym wszystkim przejmować!
Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci odjąć sobie kilka lat i znów wyglądać młodo!

Efekt liftingu bez skalpela!

efekt liftingu bez skalpela

Młodsza twarz w niecałą godzinę, bez blizn i konieczności długiej rekonwalescencji.
Taki efekt możesz osiągnąć w ProSkinClinic przy użyciu głowicy NIR Soprano XL, która doskonale eliminuje zmarszczki, ujędrnia skórę i poprawia jej napięcie. Mało inwazyjne, bezpieczne a zarazem skuteczne metody przeciwdziałające oznakom starzenia to alternatywa dla tradycyjnych operacji chirurgicznych, których wiele osób się obawia.

Dlaczego zabieg Termoliftingu NIR Soprano XL jest tak skuteczny?

Podczas Termoliftingu NIR Soprano XL™ wybrany obszar ciała zostaje podgrzany do temperatury ok. 40 stopni Celsjusza. Włókna kolagenowe zostają podrażnione i obkurczają się do swojej pierwotnej długości, rozpoczynają się procesy związane z regeneracją oraz odnową skóry. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zmarszczki zostają wygładzone, głębokie bruzdy spłycone, poprawia się gęstość i napięcie skóry. Przy stosowaniu w obrębie twarzy następuje widoczna poprawa owalu, konturu twarzy, znika problem opadających policzków. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po kuracji w postaci zwiększenia napięcia i delikatnego zniwelowania zmarszczek. Pełen rezultat zostaje osiągnięty po upływie 4 – 8 tygodni od wykonania zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ efekt termiczny uzyskany podczas zabiegu wpływa na stymulowanie i pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych w efekcie czego jego produkcja zwiększa się o około 30%. Jest to proces stopniowy. Zabiegi Termoliftingu NIR Soprano XL™ można wykonywać przez cały rok. Promieniowanie słoneczne nie jest istotne. Zabieg termoliftingu polecany również w celu ujędrnienia i wygładzenia innych partii ciała. Doskonale sprawdza się w poprawie wyglądu skóry brzucha po intensywnym odchudzaniu lub po ciąży. Pozwala również na ujędrnienie skóry ramion i nóg. Zabieg jest komfortowy, pacjent odczuwa jedynie intensywne ciepło emitowane przez głowicę. Po zabiegu może przez kilka godzin utrzymywać się zaczerwienienie. Jednak już kolejnego dnia można powrócić do swoich obowiązków bez obaw o niekorzystny wygląd. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

skuteczność Termoliftingu NIR Soprano XL

Efekty Termoliftingu NIR Soprano XL

Efekty Termoliftingu NIR Soprano XL

Jak często są powtarzane zabiegi?

powtarzanie zabiegu

Dla uzyskania pełnych i zadowalających efektów
sugeruje się wykonanie serii 4 do 6 zabiegów.
Pierwsze 2 zabiegi zależy wykonać
w odstępach co 2 tygodnie,
kolejne dwa zabiegi co 3 tygodnie
a pozostałe 2 co 8 tygodni.

Umów się na zabieg lub bezpłatną konsultację

Rejestracja telefoniczna
telefon

81

470 75 75

Rezerwacje online
REZERWACJA
Dostępne formy płatności
gotówka 3

Gotówka

karta

Karta

raty

Raty